BİZ KİMİZ…

Biz işe çocukları sevmekle, onların dünyalarını anladıkça gördüğümüz güzelliğe hayran kalmakla başladık.

Çocukların yalnızca Türkiye’nin değil, dünyanın geleceği için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Yöneticiler, işletme sahipleri, iş adamları, iş kadınları olarak değil, başta birer anne ve baba olarak görevimiz, bu değerleri en iyi şekilde yetiştirebilmek ve geleceğe hazırlamak. Onlara, onlardan sonra gelecek nesillere daha yaşanılabilir, daha saygılı, daha sevgi dolu bir dünya bırakabilmek…


İşte bu felsefeden yola çıkarak, her şeyden önce birer anne ve baba olarak kurduğumuz Çocuk O; çocukların nasıl bir eğitim modeli ile, hangi yaklaşımlar ile daha sağlıklı bir yetişme süreci geçirebilecekleri ve bu sürecin onlar adına nasıl en güzel hale getirilebileceği sorularından doğmuştur.

Çocuk Onun  temel amacı Saygılı, sevgi dolu, eğitimli, akıllı ve hayata güzel bakan çocuklardır.

Tamamen çocuklar için tasarlanan mimari çözümleri, güvenlik önlemleri, mobilyaları, sınıfları, yatakları, oyuncakları ile Çocuk O, son derece deneyimli eğitim kadrosu ile çocuklarımızın gelişimi için gerekli her türlü imkana sahip.

Sizlerle birlikte kurduğumuz bu kocaman aile, daha da büyüyerek geleceğin parlak yıldızlarına gökyüzünde daha fazla yer ayıracaktır.

Hayatlarının ilk adımlarını bu sıcacık yuvada atan çocuklarımızın ileride kendi çocukları ile birlikte bu kapıdan girebilmeleri dileği ile…